Zaplanuj sportowy weekend: spędź go z gwiazdami i poznaj najnowsze światowe trendy sportowe

Gwiazdy sportu na targach Go Active Show

Gwiazdy sportu na targach Go Active Show (Materiały partnera)

Jeśli chcesz po brzegi wypełnić sportem swój weekend, nie może cię zabraknąć na targach Go Active Show, które odbędą się 18-20 maja w Ptak Warsaw Expo. Tak więc lepiej już dziś wpisz to wydarzenie do kalendarza.

Targi Go Active Show w Warszawie
Materiały partnera

Ćwicz z najlepszymi
Targi Go Active Show to z pewnością najbardziej spektakularne wydarzenie sportowe tego typu w Polsce. To świetna okazja, żeby nie tylko zobaczyć na żywo naszych najlepszych sportowców, ale także wziąć udział w prowadzonych przez nich, zróżnicowanych treningach. Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w ramach targów są planowane od dawna zawody Ewy Chodakowskiej - CHODA GAMES. To prawdziwe wyzwanie złożone z 7 bardzo wymagających etapów m.in. bieg wahadłowy, skok z pełnym wyprostem na skrzynię, burpees, ćwiczeniami na wioślarzu, spacer farmera z kettlami. Organizatorzy przewidzieli także wielką atrakcję dla kibiców sportów zimowych: trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu: Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula poprowadzą wyjątkowy, 30-minutowy trening dla uczestników targów. To pierwsza tego typu inicjatywa w historii polskich skoków narciarskich. Ci, którzy nie będą mieli jeszcze dość, będą mogli wziąć udział w maratonie spinning, czy Jumpit! - biciu rekordu Guinnessa w ćwiczeniu na trampolinach. Fani Sylwii i Akopa Szostaków będą z kolei mogli wziąć udział w prowadzonym przez nich treningu. 


www.instagram.com/joannajedrzejczyk, www.instagram.com/chodakowskaewa/

Poznaj gwiazdy sportu
Go Active Sport to także okazja, aby lepiej poznać swoich sportowych idoli. Będzie można porozmawiać z Joanną Jędrzejczyk o jej treningach, zrobić sobie selfie z Ewą Chodakowską, poznać Dorian Yatesa, czy zobaczyć w realu Qczaja. W Ptak Warsaw Expo pojawi się także trenerka personalna Adrianna Palka, najbardziej energetyczna para polskiej sceny fitness - Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Nie zabraknie także Natalii Gackiej-Dressler - Mistrzyni Świata i wielokrotnej Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym oraz rodzinnego duetu fitness motywatorek - sióstr Bukowskich. Jakby tego było mało, odwiedzający będą mieli okazję spotkać Adama Piwko - nadzieję polskiej kulturystyki, Mistrza Polski Juniorów oraz popularnych trenerów personalnych - Mariusza Mroza i Kozak Trenera. A lista gwiazd wciąż się wydłuża...

Targi Go Active Show w Warszawie
Materiały partnera

Kibicuj najlepszym!
Organizatorzy Go Active Show pękają z dumy! I nie bez powodu - ich wydarzenie uświetnią zawody o międzynarodowej randze - Międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier. Z tej okazji do Warszawy zjadą więc kulturyści i fitnesski z całej Europy, ale nie tylko. Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego - członek IFBB - szacuje liczbę uczestników wydarzenia na około 300! Poza tym wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników (IFBB World Elite Ranking), prowadzonym przez IFBB. W Warsaw Ptak Expo odbędzie się także "Battle of the Bars" - międzynarodowe zawody street workout, Garage Games - największe zawody crossfitowe w Polsce.

Dokształć się 
Go Active Show to także inspirujące szkolenia, liczne warsztaty i seminaria, w tym I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness z udziałem prezenterów i instruktorów z całego kraju. W Strefie Health Life Cooking odbędą się pokazy kulinarne, sporo będzie się też działo w strefie promującej zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną wśród dzieci - Kids Zone. Jeśli jesteś spragniona nowości w programach treningowych, w żadnym wypadku nie przegap treningu pokazowego Joanny Jędrzejczyk, który będzie prezentacją nowego programu fitcombat, będącego połączeniem elementów sztuk walki i fitness.

Skomentuj:
Zaplanuj sportowy weekend: spędź go z gwiazdami i poznaj najnowsze światowe trendy sportowe
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX