Okulary Ray Ban to kultowy, ale drogi dodatek. Znalazłyśmy identyczne modele w dużo niższej cenie

Okulary Ray Ban to zdecydowanie jeden z najbardziej kultowych i modnych dodatków. Cena niektórych par sięga nawet 1 tys. złotych, ale my znaleźliśmy podobne modele w dużo niższych cenach!

Jak Ray Ban Clubmaster 

To jeden z najpopularniejszych modeli okularów Ray Ban. Na początku ten dodatek dostępny był tylko w kilku wersjach kolorystycznych, ale teraz gama kolorów jest naprawdę bogata. Modne wzory znajdziesz również w dużo niższych cenach.

Aga Matracka
Materiały partnera

Jak Ray Ban Wayfarer

Ten model uwielbiają gwiazdy! Dzięki swojej ponadczasowości możesz nosić te okulary niemalże do wszystkiego. Tak samo jak w przypadku Ray Ban Clubmaster, gama kolorystyczna jest naprawdę obszerna. 

Aga Matracka
Materiały partnera

Jak Ray Ban Aviator 

Potocznie na te okulary mówi się pilotki i nie bez powodu. Kiedyś taki model nosili tylko piloci samolotów, teraz uwielbiają go blogerzy modowi, sportowcy, aktorzy i dziennikarze. Aviatorki idealnie sprawdzą się do klasycznego białego T-shirtu i jeansowej kurtki. 

Aga Matracka
Materiały partnera

Więcej podobnych modeli okularów znajdziesz tu: 

Komentarze (12)
Okulary Ray Ban to kultowy, ale drogi dodatek. Znalazłyśmy identyczne modele w dużo niższej cenie
Zaloguj się
 • rw1270

  Oceniono 7 razy 7

  Wszystko kultowe. Popularne nie wystarczy. Czy wy nawet wiecie, co "kultowe" znaczy?

 • lech2011

  Oceniono 6 razy 6

  a macie na składzie coś niekultowego?

 • Oceniono 1 raz 1

  Za chiny ludowe przestańcie pisać bzdety na myfitness.pl i nie zatrudniajcie stażystów do tego. Najlepiej skasujcie ten portal bo ciągle jakieś gó...ane rzeczy opisujecie. A to zegarki które nie są tanie a to "kultowe" okulary i insze "kwiatki"

 • tektur

  Oceniono 1 raz 1

  Mam od dawna identycznie wyglądające, jak te druciane, chińskie - special for driving. Wjeżdżając, wchodząc (i mając je na nosie) z jasnego w ciemne nie ma tej chwilowej ślepoty, czyli widać. Kosztowały kilkanaście złotych i za chiny nie są kultowe.
  Obstawiam 95% ceny tych kultowych to ten dopisek na nich.

 • R K

  0

  sunglasses evergreens: Ray-ban RB3445 i Persol PO 2302S nothin' else

 • axermann

  0

  Na co kupować takie drogie okulary z polecanych przez wasz portalik a la mango stron jak o wiele taniej kupie takie aviatory w lombardzie -oryginały kupiłem za 80 zeta

 • kinlej

  0

  Awiatory nosi każda głupia c...a na ulicy mimo że pasują jej jak świni siodło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX