Bluzy polarowe, które zastąpią kurtkę w cieplejsze dni - modele do 200 zł

W sezonie przejściowym warto zaopatrzyć się w odpowiednie okrycia wierzchnie, które pozwolą ci przystosować się do zmiennych warunków pogodowych. Gdy na dworze się ociepli, polarowa bluza okaże się świetną alternatywą dla kurtki. Oto kilkanaście modeli, których cena nie przekracza 200 złotych!

Do 100 zł

Mimo że wiosna kojarzy się przede wszystkim ze słoneczną i ciepłą porą roku, pogoda może w każdej chwili cię zaskoczyć. Deszcz z wiatrem na przemian z pięknym słońcem potrafią być uciążliwe, zwłaszcza jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniego ubioru. W takich sytuacjach niezawodna okazuje się bluza polarowa! Jeśli pogoda na to pozwala, możesz ją założyć zamiast kurtki. Idealne sprawdzi się również w przypadku ubioru na tak zwaną cebulkę. Będziesz przygotowany na każdą sytuację, a nagłe załamanie lub poprawa pogody cię nie zaskoczy.

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.4f.com.pl
Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.4f.com.pl

Do 150 zł

Większość osób opisuje polar jako miękki, puszysty, ciepły materiał. Prawda jest taka, że polar to po prostu zbiorcza nazwa, niezależnie od tego, z jakich włókien sztucznych jest on wykonany. Z tego ciepłego materiału produkowane są przede wszystkim bluzy, które dzięki właściwościom polaru są idealne na każdą porę roku. Polar charakteryzuje się między innymi wysoką izolacją cieplną i odpornością na wodę. Dobra oddychalność materiału sprawi, że będziesz się czuć komfortowo nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.4f.com.pl
Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.4f.com.pl

Do 200 zł

Wybór odpowiedniego polaru wcale nie jest taki prosty. Wiele różnych czynników wpływa na to, który z modeli będzie najlepszy. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na grubość materiału (gramatura waha się pomiędzy 100, a 300g na m2), ale to tylko początek drogi. Następnie, w zależności od tego czy chcesz nosić bluzę na co dzień czy na wycieczki, spójrz na liczbę kieszeni i ich rozmieszczenie. Bez problemu powinieneś zmieścić w nich smartfon lub klucze od mieszkania. Jednak podstawowym kryterium wyboru powinien być krój. Odpowiedni model nie może być za duży ani zbyt obcisły. Wybierz idealną bluzę dla siebie i ciesz się komfortem przez cały rok!

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.4f.com.pl
Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.4f.com.pl

Więcej bluz polarowych znajdziesz poniżej!

Więcej o: