Timberland, Caterpillar, Wrangler - outdoorowe buty sportowe w okazyjnych cenach

Timberland, Caterpillar i Wrangler to marki, które słynną z solidnych traperów. Wbrew pozorom firmy te nie ograniczają się jedynie do ciężkich, zimowych butów, a ich oferta jest o wiele bogatsza. Zobaczcie także sportowe buty outdoorowe tych popularnych firm, idealne na sezon przejściowy!

Timberland

Timberland to firma, która jest kojarzona przede wszystkim z popularnymi traperami. Buty te nosimy zazwyczaj zimą, dlatego w sezonie wiosennym często zapominamy o obuwiu tej marki. To błąd! Timberland posiada w swojej ofercie nie tylko solidne trapery, ale także lżejsze buty trekkingowe oraz modele sportowe, które możemy nosić także na co dzień. Trwałe, praktyczne i stylowe, świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Zobacz sam!

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/timberland / Materiały partnerów
Kolaż / Źródło: www.instagram.com/timberland / Materiały partnerów

Caterpillar

Caterpilar to firma, która początkowo zajmowała się jedynie produkcją wysokiej klasy maszyn budowlanych. Z czasem zaczęła jednak poszerzać swój asortyment także o odzież i obuwie robocze, a w latach 90. wprowadziła na rynek pierwszą kolekcje outdoorowych butów sportowych. Obuwie marki Caterpilar jest solidne, stabilne oraz wytrzymałe. Znakomicie sprawdzi się podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, zapewniając nam nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/catfootwear/ Materiały partnerów
Kolaż / Źródło: www.instagram.com/catfootwear/ Materiały partnerów

Wrangler

Wrangler to marka, która największą popularność zyskała dzięki produkcji modnych i funkcjonalnych jeansów. Choć pierwsze buty wyprodukowane przez firmę były również stworzone z denimu, to jakiś czas później marka rozszerzyła swoją ofertę także o modele wykonane z innych materiałów. Współcześnie obuwie marki Wrangler cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swoją wytrzymałość, ale także przez swój klasyczny, prosty design. 

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/wrangler / Materiały partnerów
Kolaż / Źródło: www.instagram.com/wrangler / Materiały partnerów

Zobaczcie jeszcze inne buty tych marek!

Więcej o: