Kurtki męskie typu softshell idealne na okres przejściowy - modele do 300 zł

W okresie przejściowym warto zaopatrzyć się w kurtkę, która podoła zmiennym warunkom pogodowym. Lekki model typu softshell przyda się w każdej sytuacji i z pewnością spełni twoje oczekiwania. Wybierz idealną kurtkę dla siebie spośród kilkunastu propozycji!

Do 100 zł

Mimo że wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, to nawet w tę piękną porę roku pogoda może bardzo zaskoczyć. Jeśli chcesz jak najlepiej przygotować swoją garderobę do sezonu przejściowego, nie może w niej zabraknąć kurtki typu softshell, która okaże się niezastąpiona w wiosenne dni. Ten rodzaj okrycia wierzchniego wykonany jest z oddychającego i wiatroodpornego materiału, dzięki czemu może śmiało zastąpić ubiór na tak zwaną cebulkę. Dopasowany do ciała krój zapewni ochronę przed chłodem i wiatrem.

Kolaż / Materiały parterów / Fot. www.denley.pl
Kolaż / Materiały parterów / Fot. www.denley.pl

Do 200 zł

Wybierając kurtkę typu softshell warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim na krój - dobry model musi być dopasowany, ale nie obcisły. To nie tylko krępuje ruchy, ale sprawia, że kurtka wygląda nieestetycznie i negatywnie wpływa na komfort. Następnym ważnym elementem (ale nie niezbędnym) okrycia wierzchniego jest kaptur. Przyda się między innymi w czasie deszczu lub wiatru, kiedy to wybierasz się na dłuższe wyprawy, a pogoda może cię w każdej chwili zaskoczyć. Jeśli jednak chcesz nosić softshell na co dzień, przyda ci się lżejszy model bez kaptura.

Kolaż / Materiały parterów / Fot. www.4f.pl
Kolaż / Materiały parterów / Fot. www.4f.pl

Do 300 zł

Kurtki typu softshell dedykowane są między innymi osobom, które profesjonalnie uprawiają różnego rodzaju aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Jednak ich funkcjonalność oraz nowoczesny design sprawiają, że idealnie nadają się również do noszenia na co dzień. Wiele znanych marek sportowych ma w ofercie kurtki typu softshell, które są coraz bardziej popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Nie czekaj i wybierz odpowiedni model dla siebie!

Kolaż / Materiały parterów / Fot. www.denley.pl
Kolaż / Materiały parterów / Fot. www.denley.pl

Więcej kurtek znajdziesz poniżej!

Więcej o: