Outdoorowe ubrania marki Salomon

Szukasz funkcjonalnych i modnych ubrań outdoorowych? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ofertę marki Salomon! Wiele rzeczy znajduje się teraz na wyprzedaży, dlatego nie czekaj dłużej i jeszcze dziś skorzystaj z okazji!

Salomon to francuska firma z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją. Początkowo marka zajmowała się jedynie produkcją sprzętu narciarskiego, lecz w latach 90. poszerzyła swój asortyment także o odzież i wyposażenie górskie. Współcześnie Salomon jest jednym z największych producentów wysokiej klasy ubrań outdoorowych.

Kurtki

Kurtki marki Salomon to doskonały wybór dla aktywnych mężczyzn. Wszystkie modele charakteryzują się niesamowitą lekkością, która zapewnia całkowitą swobodę, nawet podczas najbardziej intensywnych sportów outdoorowych. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej klasy oraz nowoczesnych technologii, kurtki Salomon świetnie sprawdzają się podczas rożnych warunków atmosferycznych, za każdym razem gwarantując maksymalne ciepło.  

Kolaż / Salomon / Materiały partnerów
Kolaż / Salomon / Materiały partnerów

Bluzy

Bluzy Salomon są zazwyczaj wytwarzane z mikropolaru, który kumuluje ciepło ciała i utrzymuje optymalną temperaturę. Ponadto wygodny i uniwersalny krój każdego modelu nie ogranicza swobody ruchów, więc świetnie sprawdza się podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. Bluzy marki Salomon można używać jako warstwę izolacyjną pod wierzchnie okrycie lub samodzielnie - jako ciepłą i stylową kurtkę. 

Kolaż / Salomon / Materiały partnerów
Kolaż / Salomon / Materiały partnerów

Buty sportowe

Sportowe buty Salomon znakomicie sprawdzają się w trudnych warunkach, kiedy mamy do czynienia z błotem, nierównym podłożem czy górskimi szlakami. Zarówno obuwie trekkingowe, jak i modele do biegania terenowego, świetnie poradzą sobie na nieutwardzanych drogach, zapewniając nam komfort i stabilność w każdym terenie. Precyzyjnie wykonane buty Salomon gwarantują odpowiednią amortyzację, wytrzymałość oraz idealne dopasowanie do stopy.

Kolaż / Salomon / Materiały partnerów
Kolaż / Salomon / Materiały partnerów

Zobaczcie także koszulki marki Salomon!

Więcej o: