Ubrania męskie marki Columbia

Szukasz wytrzymałych i funkcjonalnych ubrań outdoorowych? Sprawdź kolekcje marki Columbia!

Columbia Sportswear Company to rodzinna firma z prawie 80-letnią tradycją. Założona została w Oregonie (USA) w 1938 roku i do tej pory cieszy się ogromną popularnością. Columbia jest czołowym producentem outdoorowych ubrań sportowych, dedykowanych miłośnikom aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość i funkcjonalność, tworząc innowacyjne technologie i unikatowe projekty.

Kurtki

Kurtki firmy Columbia zostały zaprojektowane w taki sposób, by nawet w trudnych warunkach zapewniać jak największy komfort. Oddychający materiał, dobrze odprowadzający wodę, świetnie sprawdzi się podczas wysiłku fizycznego, gwarantując nam ciepło i wygodę. Ocieplane modele ochronią nas także przed zimnem i wiatrem, dlatego warto wyposażyć się w nie szczególnie w sezonie zimowym. 

Kolaż / Columbia / Materiały partnerów
Kolaż / Columbia / Materiały partnerów

Bluzy i polary

Bluzy i polary firmy Columbia to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na dodatkowym ociepleniu. Lekkie i praktyczne, znakomicie sprawdzą się podczas każdej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, są nie tylko wygodne oraz wytrzymałe, ale także modne i stylowe, dzięki czemu doskonale wpisują się w najnowsze sportowe trendy. 

Kolaż / Columbia / Materiały partnerów
Kolaż / Columbia / Materiały partnerów

Buty trekkingowe

Buty trekkingowe to bardzo wymagający rodzaj obuwia. Muszą one nie tylko zapewniać komfort i chronić przed zimnem, ale także gwarantować doskonałą stabilność w każdym terenie. Te warunki spełniają właśnie buty marki Columbia. Wytrzymałe, wodoodporne, wygodne, lekkie i wyposażone w antypoślizgową podeszwę, świetnie sprawdzą się podczas wszystkich pieszych wędrówek.

Kolaż / Columbia / Materiały partnerów
Kolaż / Columbia / Materiały partnerów

Zobaczcie więcej ubrań i butów marki Columbia!