3 ulubione modele spodni piłkarzy

Chcesz wiedzieć, jakie spodnie najczęściej wybierają nasi piłkarze? Sprawdzamy, które modele są ich ulubionymi!

Spodnie to podstawowa część męskiej garderoby. Nic więc dziwnego, że fani modowych trendów tak bardzo przywiązują do nich wagę. Ty z pewnością także masz swoje ulubione modele. Dziś sprawdzamy, jakie spodnie najczęściej noszą polscy piłkarze. Oto fasony i kolory spodni, które najbardziej lubią: 

Robert Lewandowski - beżowe spodnie 

Kolaż / źródło: instagram.com/_rl9 / materiały partnerów
Kolaż / źródło: instagram.com/_rl9 / materiały partnerów

Robert Lewandowski bardzo często decyduje się na beżowe spodnie. Zazwyczaj wybiera modele o fasonie chinosów. W tym roku beżowe spodnie męskie mają okazać się bardzo trendy, więc warto zainspirować się wyborem Roberta. Piłkarz zestawia je najczęściej z ciemną górą. Ponadto beżowe spodnie dobrze modelują sylwetkę, wyrównując proporcje ciała. 

Artur Boruc - jeansy z dziurami 

Kolaż / źródło: instagram.com/arturboruc / materiały partnerów
Kolaż / źródło: instagram.com/arturboruc / materiały partnerów

Artura Boruca często zobaczymy w modnych od jakiegoś czasu jeansach z dziurawieniem oraz z przetarciami. Artur zazwyczaj wybiera jasne modele, ale w tym sezonie warto też zdecydować się na spodnie z ciemniejszego jeansu. Możesz je wykorzystać nawet w wyjściowych stylizacjach, nie tylko tych casualowych.  

Grzegorz Krychowiak - czarne spodnie

Kolaż / źródło: instagram.com/grzegorz.krychowiak/ materiały partnerów
Kolaż / źródło: instagram.com/grzegorz.krychowiak/ materiały partnerów

Ulubionymi spodniami stylowego Grzegorza Krychowiaka są przede wszystkim modele w kolorze czarnym lub ciemnoszarym. Wybiera je pewnie dlatego, że bardzo łatwo dopasować je do reszty stylizacji i zawsze wyglądają dobrze. Jeśli więc lubisz uniwersalne i wiecznie modne spodnie, to powinieneś zdecydować się właśnie na taki rodzaj. 

Więcej modnych spodni w stylu piłkarzy znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Więcej o: