Siłownia w domu - skompletuj profesjonalny sprzęt w okazyjnych cenach

Siłownia w domu to dla ćwiczącej osoby znakomita inwestycja. Posiadając swój własny sprzęt będziemy mogli trenować nie zważając na godziny otwarcia czy tłumy i kolejki. Jak jednak skompletować niezbędne wyposażenie mając ograniczony budżet? Wystarczy znaleźć odpowiednią okazję! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd sprzętu do domowej siłowni w niskich cenach. Sprawdźcie!

Atlasy do ćwiczeń

Jeśli twój budżet na zakup sprzętu jest ograniczony, najlepiej zrezygnować z kupowania pojedynczych maszyn przeznaczonych do trenowana tylko jednej partii ciała i postawić na wielofunkcyjny atlas. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także miejsce. Wielozdaniowe stanowisko treningowe pozwala na wykonywanie ćwiczeń na wszystkie podstawowe grupy mięśniowe, dlatego świetnie sprawdzi się podczas każdego kompleksowego treningu siłowego. Atlas umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń w warunkach domowych, tak jak w profesjonalnej siłowni. Urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy marzą o własnej, prywatnej sali ćwiczeń. Warto skorzystać z okazji, ponieważ teraz najtańszy sprzęt kupisz już za 899 złotych!

Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów
Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów

Bieżnie, orbitreki, rowery

Poza treningiem siłowym, który najlepiej rzeźbi sylwetkę, dla osób, którym zależy przede wszystkim na zrzuceniu zbędnych kilogramów ważny jest także trening cardio. Jeśli chcemy wykonywać go w domowym zaciszu, najlepiej wyposażyć się w sprzęt dopasowany do tego rodzaju wysiłku. Bieżnia, rowerek, orbitrek czy steper - każde z tych urządzeń znakomicie sprawdzi się w domowej siłowni, zapewniając komfortowy i efektowny trening. Sprzęty te przystosowane specjalnie do domowego użytku nie zajmują dużo miejsca i gwarantują wysoką jakość, jednocześnie zapewniając atrakcyjną cenę.

Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów
Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów

Ławeczki i ciężary 

Coraz większą popularnością cieszą się treningi z wykorzystaniem wolnych ciężarów. Jeśli również nie jesteś zwolennikiem maszyn treningowych i zdecydowanie bardziej wolisz ćwiczyć używając hantli i sztang, to znaleźliśmy dla ciebie odpowiedni sprzęt. Niestety zestawy hantli nie należą do najtańszych, lecz jeśli już raz zdecydujesz się na ich zakup, to będą ci służyć przez długie lata. Warto od razu wyposażyć się w cały komplet, który zawiera różne wersje wagowe, co umożliwi ci różnorodne treningi. Ważna jest także ławka. Najlepiej sprawdzi się ta wielofunkcyjna, regulowana w zależności od potrzeb. Jest to zdecydowanie tańsza inwestycja, oscylująca w granicach 200-300 złotych.

Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów
Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów

Zobacz także sprzęt, dzięki któremu wymodelujesz mięśnie brzucha!

Więcej o:
Komentarze (8)
Siłownia w domu - skompletuj profesjonalny sprzęt w okazyjnych cenach
Zaloguj się
 • facio60

  Oceniono 3 razy 3

  Jeśli mamy dodatkową, dużą i zbędną powierzchnię oraz dużo wolnej kasy, można kupić co nieco. Ale ćwiczenie w domu, samemu, to droga donikąd. Popełniamy błędy, których nikt nam nie skoryguje, zamykamy się w świecie tych samych ćwiczeń.

 • grogreg

  0

  Zanim wydasz majątek na żelastwo które zagraci Ci mieszkanie, przeprowadź prosty eksperyment. Przez miesiąc codziennie zrób 100 popek i 50 brzuszków....w dowolnym czasie...o dowolne porze. W ten sposób sprawdzisz czy jesteś mentalnie zdolny do zachowania dyscypliny jaka jest wymagana przy treningu....siłowym aerobowym czy każdym innym. A potem wydaj całą tą kasę. A tak w ogóle....lepiej regularnie chodzić na basen i pobiegać po parku.

 • patatajmiauhau

  0

  Daragoj Tawariszcz Red. A.T.
  Czy sprzęt z wystawy na stronie frontowej będzie do kupienia ?
  Czy też już rozdysponowaliście go w Waszym kamitetie Trybuny KrasnoLudu ?

 • c.t.k

  0

  No tak,najpierw zdjęcie/na pierwszej stronie/przedstawiało ciężarki,ale widocznie było za mało kliknięć i zmieniono je na zdjęcie z panienką.Tak,tak ja też wolę zgrabnie wygięte kobiece ciało niż najbardziej seksownie powyginany gryf od sztangi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX