Wiemy, gdzie kupicie ulubione spodnie Beyonce! Te ponadczasowe modele założysz do wszystkiego

Szukasz idealnych spodni? Wiemy, gdzie kupisz modele, które uwielbia piosenkarka Beyonce. Zazwyczaj wybiera jasne rurki, spodnie z ciemnego jeansu lub skórzane w rockowym stylu. Zobaczcie, jak je nosi i gdzie je znajdziecie w atrakcyjnej cenie!

Niebieskie rurki

Piosenkarka często wybiera rurki w jasnym odcieniu niebieskiego. Łączy je często z białym t-shirtem i jasnymi dodatkami. Chętnie dodaje do niej też szpilki w metalicznym kolorze lub klasyczne trampki. 

.
www.instagram.com/beyonce

Czarny jeans

Beyonce dobrze czuje się również w ciemnych jeansach i często są one częścią jej codziennych stylizacji. Jej modowe wybory są najlepszym dowodem na to, że im prościej tym lepiej! Czasami wystarczy dodać skórzaną kurtkę i proste dodatki, by stworzyć niepowtarzalną całość.

.
www.instagram.com/beyonce

W rockowym stylu

Gwiazda lubi też skórzane spodnie i nie tylko na scenie, ale i na co dzień. Zawsze wyglądają sexy, nawet założone do sportowych butów i zwykłej koszulki. Warto mieć w szafie chociaż jedną taką parę, która pomoże stworzyć outfit na imprezę, do pracy, czy na wieczorne wyjście ze znajomymi.  

.
www.instagram.com/beyonce

Zobacz też inne modele spodni!