Stylizacje w świątecznym klimacie - norweskie wzory i nie tylko

Pozostań w świątecznym klimacie nieco dłużej i postaw na ubrania w renifery lub norweskie wzory! Swetry oraz legginsy zwieńczone kolorowymi printami są idealne na chłodne, zimowe wieczory. Wybierz wzór idealny dla siebie spośród kilkunastu propozycji.

Kto powiedział, że święta to tylko kilka dni i cała magia znika wraz z ich zakończeniem? Czy to przed, czy po, zawsze jest pora na noszenie świątecznych swetrów! Śmieszne renifery, bałwanki lub inne kolorowe printy są świetnym dodatkiem w okresie świątecznym. Wprowadzą jeszcze więcej koloru i wesołej atmosfery do twojego domu. Grube swetry zapewnią ci również ciepło podczas zimowych wieczorów. Znana blogerka Paula Jagodzińska z utęsknieniem czekała na moment, w którym sięgnie po swój ulubiony, zimowy sweter. Trzeba przyznać, że jest piękny!

Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/paula_jagodzinska
Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/paula_jagodzinska

Klaudia Halejcio również z niecierpliwością oczekiwała dnia, w którym założy ciepły sweter z dużym reniferem na środku. Ten kto wpadł na pomysł uwiecznienia choć odrobiny świątecznego klimatu na ubraniach, zasługuje na pochwałę. Swetry i legginsy w świąteczne, norweskie wzory rządzą już od kilku sezonów. Już nie sposób wyobrazić sobie zimowego wieczoru bez tych rozkosznych ubrań!

Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio
Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio

Świąteczne wzory pojawiają się nie tylko na swetrach, ale coraz częściej również na legginsach, a nawet sukienkach z dzianiny! Ostatnio wielkim hitem okazały się też dwuczęściowe piżamy z flaneli, których spodnie są zazwyczaj w kratę, a bluzka ozdobiona jest norweskimi wzorami lub zimowymi zwierzakami. Zostańmy jednak przy ubraniach na co dzień. Dzianinowa sukienka idealnie współgra z modnymi teraz kozakami za kolano. Sama widzisz, wybór jest przeogromny! Wystarczy, że wybierzesz rzecz odpowiednią dla siebie, a świąteczny klimat zostanie z tobą na dłużej.

Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/macystucke
Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/macystucke

Więcej świątecznych ubrań znajdziesz poniżej!

Więcej o: