Chodakowska chodziła w tych ubraniach przez cały rok. Teraz kupicie je w atrakcyjnej cenie

Uwielbiamy nie tylko treningi i ćwiczenia trenerki Ewy Chodakowskiej, ale także jej niepowtarzalny styl i świetne stylizacje. Specjalnie dla was znaleźliśmy rzeczy, które Ewa nosiła przez cały rok, a teraz macie okazje je kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zobaczcie, gdzie je znaleźć!

Seksowne sukienki

Ewa poza salą treningową lubi czuć się kobieco i wybiera seksowne stylizacje. Często stawia na przylegające do ciała sukienki, które podkreślają jej wysportowane ciało. Trenerka jest wierna zasadzie, że mniej znaczy więcej - dlatego do klasycznej czarnej sukienki zazwyczaj dodaje minimalistyczną bizuterię i delikatne szpilki.

.
www.instagram.com/chodakowskaewa

Sportowe ubrania

Chociaż Ewa bardzo lubi kobiece sukienki, na co dzień stawia na wygodę. Trenerka bardzo dużo podróżuje i ma napięty grafik, a najbardziej komfortowo czuje się w prostych legginsach i sportowych bluzach. Tym bardziej, że stylizacje o sportowym charakterze są od kilku miesięcy hitem!

.
www.instagram.com/chodakowskaewa

Klasyczne rurki

Częstym elementem stylizacji Chodakowskiej są klasyczne jeansowe rurki. W ostatnim czasie trenerka polubiła te w szarym kolorze, które świetnie komponują się z beżem, brązami, czernią i bielą. Zakładając je można szybko stworzyć modny, ale wygodny look.

.
www.instagram.com/chodakowskaewa

Zobacz też inne rzeczy w stylu trenerki!