Elegancki płaszcz i bluza z kapturem - połączenie idealne

Ciepła bluza to obowiązkowy element w sezonie jesienno-zimowym. Tak samo jak płaszcz, bez którego trudno jest się obejść. W połączeniu ze sobą tworzą idealny duet, który podbija świat mody. Sprawdź trzy modne stylizacje, które zapewnią ci komfort i idealnie wpasują się w panujące trendy.

Płaszcz nosi się od zawsze. Długi czy krótki, to nie ma znaczenia. Ważne, żeby wprowadzał do twojej stylizacji nutkę elegancji, dzięki czemu poczujesz się bardzo kobieco. Od kilku sezonów w modzie gości tak zwany glam sport, który jest połączeniem luźnego, casualowego looku z eleganckimi elementami. W tym wypadku na pierwszy plan zdecydowanie wybija się płaszcz w kratę. Jest to jeden z tych wzorów, który diametralnie odmieni twoją stylizację i sprawi, że będziesz wyróżniać się na tle innych. Patrząc na całość dość zaskakującym elementem jest bluza, ale to właśnie dzięki niej outfit ma w sobie 'to coś'. Aby w 100% wpisać się w styl glam sport, załóż szpilki i dobierz do tego małą kopertówkę.

Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/alexandralapp
Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/alexandralapp

Blogerki modowe uwielbiają eksperymenty, które są największą inspiracją dla miłośniczek dobrego stylu. Stylizacje w klimacie streetwear są ostatnio jednymi z najbardziej popularnych - nie panują tam żadne zasady, a łączenie ze sobą różnych stylów, nawet kompletnie z innej bajki, jest jak najbardziej wskazane. Najlepszym rozwiązaniem w sezonie jesienno-zimowym jest założenie ciepłej bluzy, która będzie idealną bazą pod elegancki płaszcz. Dopasuj jeszcze odpowiednie obuwie i nie zapomnij o modnej czapce z napisem!

Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/aylin_koenig
Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/aylin_koenig

Uważasz, że jeden kolor w stylizacji to zdecydowanie za mało? Jeśli tak, to do brązowego kompletu dresowego załóż płaszcz, który będzie kontrastował z ciemną barwą. Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz wygodę, ten zestaw na pewno przypadnie ci do gustu. Luźne dresy i bluza z kapturem powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Wbrew wcześniejszym przekonaniom, taki komplet nie jest zarezerwowany tylko na siłownię. Od kilku sezonów podbija ulice i jest łączony z eleganckimi elementami garderoby - w tym przypadku z płaszczem.

Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/shapirotati
Kolaż / Materiały partnera / fot. www.instagram.com/shapirotati

Więcej płaszczy i bluz znajdziesz poniżej!

Więcej o: