Trzy stylizacje w stylu Krzysztofa Ibisza w superniskich cenach, które odejmą Ci lat

Lata lecą, a Krzysztof Ibisz wygląda coraz lepiej. Gwiazda telewizji to wzór stylu dla wielu Polaków. Nic dziwnego! Krzysztof ma świetną sylwetkę (o którą dba m.in. w siłowni) i ciekawy młodzieżowy styl.

Tego pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Krzysztof Ibisz, gwiazda telewizji i autor poradnika "Jak dobrze wyglądać po 40." regularnie ćwiczy i chwali się zdjęciami z treningu na Instagramie. Swoją wysportowaną sylwetkę prezentuje na co dzień w młodzieżowych stylizacjach, a czasem - kiedy wymaga tego okazja - w eleganckich garniturach.  Znalazłyśmy propozycje w stylu Krzysztofa, ale dużo tańsze, sprawdźcie!

Pierwsza stylizacja to sportowa elegancja. Krzysztof założył czerwoną koszulkę z napisem "Lubię Ludzi", nawiązującym do akcji charytatywnej pod taką samą nazwą. Do tego klasyczne czarne spodnie i wygodna, miękka marynarka w szarym kolorze. 

Styl Krzysztofa Ibisza
Styl Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz dba o formę ćwicząc w siłowni, biegając, jeżdżąc na rowerze. To wszystko pokazuje na swoim Instagramie motywując swoich fanów. Na trening Krzysztof wybiera stylowe ubrania w stonowanych kolorach, często w czerni. Poniżej szorty, koszulki, torba sportowa i buty w niskich cenach.

Styl Krzysztofa Ibisza
Styl Krzysztofa Ibisza

Jako prezenter telewizyjny, Ibisz ma obowiązek wyglądać elegancko. Poniżej gwiazdor w klasyczny garniturze, z białą koszulą i muchą oraz te elementy garderoby w niskich cenach:

Styl Krzysztofa Ibisza
Styl Krzysztofa Ibisza

Więcej propozycji ubrań w stylu Krzysztofa Ibisza: