Elegancko, sportowo, na luzie... Ubierz się jak Sandra Kubicka

22-letnia Sandra Kubicka jest obecnie uznawana za jedną z najseksowniejszych modelek świata. W USA polska modelka, już od 10 lat robi zawrotną karierę. Jej zdjęcia można już było oglądać na łamach jednych, z najpopularniejszych pism takich, jak Maxim, Treats, Playboy, czy Cosmopolitan. Piękna Polka miała również okazję współpracować, ze znaną na całym świecie, marką Victoria's Secret. Aktualnie, modelka zyskuje także coraz większą popularność w Polsce, a jej stylem zachwycają się tłumy fanek. Zobacz 3 stylizacje, dzięki którym ubierzesz się jak modelka.

Elegancko

Prosta sukienka oraz mocne, rockowe botki. Sandra doskonale wie, co jest modne w danym sezonie oraz jak połączyć trendy, aby wyglądać stylowo i z klasą.

Sandra Kubicka
www.instagram.com/sandrakubicka materiały partnera

Na luzie

Jesienny spacer. Kto powiedział, że nawet podczas niego nie można wyglądać, jak milion dolarów. Piękna modelka wie, jak się ubrać, aby było wygodnie, ciepło i modnie.

Sandra Kubicka
www.instagram.com/sandrakubicka materiały partnera

Sportowo

Sandra, jak każda kobieta, nawet na siłowni chce się prezentować dobrze. Podczas wyboru stroju do ćwiczeń, kieruje się nie tylko funkcjonalnością odzieży, ale także ich wyglądem.

Sandra Kubicka
www.instagram.com/sandrakubicka materiały partnera

Zobacz więcej ubrań w stylu Sandry Kubickiej:

Więcej o: