Żakiet w stylu Balmain kosztuje 9 tysięcy. A my wiemy, gdzie kupicie taki sam, tylko 30 razy tańszy

Żakiet, czy marynarka damska to rodzaj eleganckiego, kobiecego okrycia. Jest świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Bez problemu sprawdzi się do kina, pracy, czy po prostu na spacer. Śmiało może również zastąpić okrycie wierzchnie w cieplejsze dni.

Małgorzata Rozenek postawiła ostatnio na żakiet Balmain, w którym prezentowała się bardzo elegancko. Niezależnie od tego z czym połączysz swój żakiet, nada on klasy Twojej stylizacji. Mamy dla Ciebie propozycję żakietów w stylu Balmain, w dużo niższej cenie. 

żakiet Balmain
www.instagram.com/m_rozenek Materiały partnera

Żakiety dają możliwości wielu stylizacji i świetnie prezentują się w różnych stylach. Miejskim z dżinsami, codziennym czy w bardziej eleganckiej formie ze spódnicą. Żakiety i marynarki, są doskonałym rozwiązaniem na każdy dzień. Te kolorowe sprawią, że Twój outfit nabierze charakteru i na pewno zwrócisz na siebie uwagę. 

żakiet
www.instagram.com/m_rozenek Materiały partnera

Warto w swojej szafie mieć także klasyczną czarną marynarkę. Bez problemu możesz ją nosić jako okrycie wierzchnie. Nada się zarówno do butów sportowych jak i szpilek. Możesz również śmiało przebierać w fasonach żakietów- od idealnie dopasowanych po oversize.

żakiety
google.pl/rozenekimagres

Więcej żakietów znajdziesz tutaj: