Delikatna, ale wyjątkowo stylowa biżuteria jeszcze nigdy nie była taka modna. Podkręci każdy look

Karolina Rybicka
03.10.2017 10:32
Delikatna, ale wyjątkowo stylowa biżuteria marki Pandora.

Delikatna, ale wyjątkowo stylowa biżuteria marki Pandora. (www.instagram.com/theofficialpandora)

Szukasz kobiecej, eleganckiej, ale zarazem delikatnej biżuterii? Świetnie się składa, bo uwielbiana przez kobiety na całym świecie marka Pandora ma właśnie w swojej ofercie przepiękne pierścionki, subtelne bransoletki i wyrafinowane naszyjniki. Zobaczcie sami!

Na początek przepiękne pierścionki z dodatkiem pastelowych kolorów. Są niezwykle subtelne i co ciekawe - śmiało można je ze sobą łączyć i każdego dnia tworzyć nowe kombinacje kolorystyczne. Wyglądają świetnie zarówno osobno, jak i w połączeniu z innymi elementami.

.
www.instagram.com/theofficialpandora

Jeżeli jesteście fankami bransoletek - w tej kolekcji z pewnością znajdziecie coś dla siebie i same skomponujecie swoją wymarzoną. Wystarczy kupić podstawową bransoletkę do której będziecie dobierały wybrane przez siebie elementy. A wybór jest ogromny - od prostych srebrnych i złotych koralików, po te bardziej wymyślne ze szlachetnymi kamieniami i fantazyjnymi wzorami.

.
www.instagram.com/theofficialpandora

W tym sezonie marka Pandora postawiła między innymi na dziewczęcy róż i motywy kwiatowe. W kolekcji znajdziemy przepiękne delikatne pierścionki, jak i liczne elementy do skomponowania stylowej bransoletki - nie tylko w pastelowym odcieniu różu, ale także w mocnym nasyconym kolorze.

.
www.instagram.com/theofficialpandora

Zobacz też inne propozycje marki Pandora!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX