Biustonosze sportowe dla dużego biustu. 3 modele inspirowane gwiazdami, dzięki którym Twój trening będzie przyjemniejszy

Dla kobiet aktywnych, które regularnie oraz intensywnie trenują najważniejsze są dwie rzeczy, dobre obuwie sportowe oraz odpowiednio dobrany biustonosz sportowy. W przypadku kobiet z dużym biustem, odpowiedni stanik jest niezbędnym elementem komfortowego treningu. Ubrania sportowe z powodzeniem zastąpić możemy bawełnianymi legginsami, dresami, czy zwykłymi bluzkami, natomiast biustonosza nie jesteśmy w stanie zastąpić byle czym. Każda kobieta z dużym biustem, mająca styczność z regularną aktywnością fizyczną, powinna zainwestować w dobry biustonosz sportowy.

Podczas intensywnych treningów z pomocą przyjdzie nam stanik, który podtrzyma biust oraz ograniczy jego wstrząsy do minimum. Warto również zwrócić uwagę, by wyprodukowany był z odpowiedniego materiału, który dobrze odprowadza wilgoć. Dodatkową zaletą będzie, gdy taki biustonosz nie spowoduje spłaszczenia naszego biustu. Katarzyna Cichopek, jako posiadaczka dużego biustu, doskonale wie, jaki stanik wybrać, by trening był efektywny, a jednocześnie przyjemny i komfortowy. 

Kasia Cichopek
www.instagram.com/katarzynacichopek Materiały partnera

Szukając dla siebie biustonosza, wybieraj modele z szerokimi ramiączkami oraz odpowiednio ciasnym obwodzie. Szerokie i miękkie ramiączka zapobiegną niechcianych otarć, a dopasowany obwód utrzyma biust na miejscu. 

Ela Romanowska
www.instagram.com/elaromanowska Materiały partnera

Każdy biust, nawet ten sztuczny, wymaga podczas treningu odpowiedniego wsparcia. Jednak nie tylko aspekty techniczne się liczą. Każda z nas chce, aby jej biustonosz był nie tylko wygodny, ale również modny. Taki top w ulubionym kolorze doda nam energii oraz chęci do ćwiczeń nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Deynn
www.instagram.com/deynn Materiały partnera

Zobacz więcej modeli biustonoszy dla dużego biustu: