Małą czarną powinna mieć w swojej szafie każda dziewczyna. Wszyscy wyglądają w niej świetnie

Klasyczna czarna sukienka rozsławiona przez Audrey Hepburn w "Śniadaniu u Tiffany'ego" to największy sprzymierzeniec każdej kobiety. Świetnie wyszczupla figurę, modeluje sylwetkę i dodaje klasy każdemu, kto ją założy! Znalazłyśmy modele, które chętnie noszą gwiazdy!

Piosenkarka Katy Perry doskonale zdaje sobie sprawę, że we niczym nie wygląda się tak dobrze, jak w prostej, przylegającej do ciała czarnej sukience. Gwiazda wybrała model z krótkim rękawkiem i nieco większym dekoltem, który dodatkowo podkreśla atuty jej sylwetki.

.
Pinterest/materiały partnera

W tym sezonie wyjątkowo modne są odkryte i podkreślone w seksowny sposób ramiona. W związku z tym powstało mnóstwo wariacji na temat klasycznej małej czarnej, a jedną z nich jest właśnie ta z lekko odrytą górą. Taki model sukienki świetnie optycznie wyszczupla naszą figurę i każda kobieta w nią ubrana poczuje się pewna siebie.

.
Pinterest/materiały partnera

Victoria Beckham uważana jest dzisiaj za ikonę stylu i wiele dziewczyn z całego świata naśladuje jej stylizacje. Ona najlepiej wie, że największym przyjacielem kobiety jest czarna sukienka! Victoria wybrała model na ramiączkach z mocno rozkloszowanym dołem, który zaznacza wcięcie w talii i podkreśla jej zgrabne, szczupłe nogi.

.
Pinterest/materiały partnera