Ubrania sportowe, w których biega Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska

Redakcja
29.09.2017 10:06
Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska (www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/annalewandowskahpba)

Bieganie staje się coraz bardziej popularnym sportem, który chętnie uprawia coraz większa liczba osób. Poprawia kondycję, wpływa na poprawę siły mięśni nóg oraz usprawnia oddychanie i krążenie krwi. Nic więc dziwnego, że Najpopularniejsze trenerki korzystają z dobroczynnych właściwości, które niesie za sobą bieganie i same często wybierają się na jogging. Jako specjalistki w dziedzinie aktywności fizycznej, doskonale wiedzą, jaki strój wybrać, by bieganie było jeszcze przyjemniejsze.

Kolorem który ostatnio króluje w modzie, również tej sportowej, jest pudrowy róż. Często możemy zobaczyć w nim także Ewę Chodakowską. Delikatny róż dodaje każdej sportowej stylizacji uroku i sprawia, że zyskuje ona kobiecy wymiar, nawet podczas biegu.

Ewa Chodakowska
www.instagram.com/chodakowskaewa Materiały partnera

Intensywne treningi, również te biegowe są codziennością Ewy nawet podczas wakacji. Wymagają nie tylko odpowiedniego obuwia, ale również odzieży, która zapewni maksymalny komfort podczas biegu, szczególnie w upalne lato.

Ewa Chodakowska
www.instagram.com/chodakowskaewa Materiały partnera

Nie od dziś wiadomo, że Ania Lewandowska jest ogromną fanką joggingu. Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia z porannego biegania w terenie lub na bieżni, w swojej domowej siłowni. Poranne biegi, to także obowiązkowy element każdego obozu by Ann. 

Anna Lewandowska
www.instagram.com/annalewandowskahpba Materiały partnera

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX