Do pracy, na co dzień, na imprezę. Dużo modeli torebek marki Guess, które znajdziesz na wyprzedaży

Karolina Rybicka
10.08.2017 15:49
Do pracy, na co dzień, na imprezę. Dużo modeli torebek marki Guess, które znajdziesz na wyprzedaży.

Do pracy, na co dzień, na imprezę. Dużo modeli torebek marki Guess, które znajdziesz na wyprzedaży. (Guess)

Marzy ci się nowa torebka? Świetnie się składa, bo mamy dla ciebie dużo propozycji torebek marki Guess, które idealnie się nadadzą zarówno do pracy, na co dzień, jak i na imprezę. Zobaczcie najfajniejsze modele, które dla was wybrałyśmy.

Na co dzień

Wybrałyśmy kilka modeli torebek Guess, które świetnie sprawdzą się na co dzień. Są pojemne i wygodne, z wieloma kieszeniami wewnątrz torebki, które pomogą utrzymać w niej porządek. Delikatne, jednolite kolory sprawiają, że będą pasować do większości stylizacji.

.
materiały partnera

Do pracy

Wybrałyśmy też kilka modeli do w sam raz do pracy - większych, które zmieszczą wszystkie potrzebne nam rzeczy. Większość z nich ma krótkie rączki, ale dołączony jest do nich długi pasek, który pozwoli nam je nosić na różne sposoby w ciągu dnia.

.
materiały partnera

Na imprezę

Nie mogło zabraknąć małych, ale niezwykle efektownych modeli na łańcuszku, które są świetnym wyborem na imprezę. Doskonale będę się prezentować nawet ze zwykłą, czarną sukienką. Pamiętajmy jednak, że sprawdzą się nie tylko na specjalne okazje, ale także w ciągu dnia, czy na jakieś wieczorne wyjście.

.
materiały partnera

Zobacz inne torebki Guess.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX