3 kolorowe stylizacje, które dobrze sprawdzą się podczas zajęć fitness

Chodzisz na aerobik i planujesz właśnie zakupić nowy strój na zajęcia? Zobacz kilka kolorowych stylizacji, który być może cię zainspirują!

Aerobik to doskonały pomysł na zajęcia fitness. Poprawia humor, dodaje energii i wpływa na poprawę kondycji oraz spalanie kalorii. Jeśli więc lubisz energiczne i efektywne zajęcia, to będzie to dla ciebie doskonały wybór. A jaki powinien być idealny strój na aerobik? Przede wszystkim wygodny i kolorowy. Kolorowy strój dodatkowo wpłynie na twój dobry nastrój. Zobacz kilka fitnessowych stylizacji: 

Strój na aerobik - róż i żółty

Aerobik - róż i żółty / mat. partnera
Aerobik - róż i żółty / mat. partnera

Świetnym wyborem na strój fitness jest połączenie neonowego różu z kolorem żółtym. Właśnie dlatego w pierwszym zestawieniu wybrałyśmy żółty, stabilny biustonosz i zestawiłyśmy go z różowymi legginsami oraz z żółtymi butami sportowymi. Do tego wybrałyśmy pasujące kolorystycznie akcesoria. 

Niebieska stylizacja na fitness 

Aerobik - niebieski strój / mat. partnera
Aerobik - niebieski strój / mat. partnera

A może tak strój w kolorze niebieskim? Sportowa koszula połączona z kwiatowymi legginsami. Aby jednak przełamać trochę kolorystykę możesz dodać kilka elementów w innych barwach jak na przykład różowy biustonosz oraz szaro-różowe buty. Do tego przydatne dodatki i gotowe! 

Neonowe kolory i szarość 

Aerobik - neony i szarość / mat. partnera
Aerobik - neony i szarość / mat. partnera

Neonowe kolory strojów do fitness dobrze jest też połączyć z szarością, która je nieco uspokaja. W ostatnim zestawieniu wybrałyśmy więc wzorzysty t-shirt sportowy i połączyłyśmy z zielonymi legginsami w formie rybaczek. Do tego dobrałyśmy jeszcze szary biustonosz i akcesoria. 

Lubisz kolorowe stylizacje na aerobik? Jeśli tak, to koniecznie zobacz jeszcze więcej ciekawych ubrań!