Plecak, torba czy worek. Przegląd modnych dodatków sportowych

W co spakować się na trening. Przed tym dylematem staje wiele ćwiczących kobiet. Torba, plecak, a może worek sportowy. Jeśli nadal nie możesz się zdecydować sprawdź nasze propozycje i wybierz rozwiązanie idealne dla ciebie.

Torba sportowa

Torba jest jednym z najczęstszych i najbardziej praktycznych wyborów. Pojemna i wygodna pomieści wszystko - od stroju sportowego, po buty, wodę, ręcznik i ewentualne potreningowe przekąski. Większość toreb sportowych wyposażonych jest w oddzielne kieszenie na buty oraz wewnętrzne przegródki pozwalające na schowanie najpotrzebniejszych drobiazgów (klucze, telefon itd.). Dla kobiet najlepiej sprawdzą się torby w średnim rozmiarze - poręczne, które pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy i jednocześnie nie zajmą zbyt dużo miejsca.

Kolaż / Torby sportowe / Materiały partnera
Kolaż / Torby sportowe / Materiały partnera

Plecak

Plecak jest dobrym rozwiązaniem dla osób poruszających się rowerem, bądź komunikacją miejską. Nieco mniejszy, pomieści mniej rzeczy niż klasyczna torba, lecz zapewni większą swobodę podczas podróży. Większość plecaków sportowych, podobnie jak toreb, wyposażonych jest w wewnętrzne przegrody umożliwiające oddzielenie i uporządkowanie rzeczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu spakujemy się na trening, w stu procentach wykorzystując dostępną przestrzeń.

Kolaż / Plecaki sportowe / Materiały partnera
Kolaż / Plecaki sportowe / Materiały partnera

Worek

Worek jest z pewnością najmniej pojemnym ze wszystkich przedstawionych rozwiązań, lecz czasem najbardziej wygodnym. Ograniczone miejsce sprawia, że spakowanie wszystkich potrzebnych ubrań, obuwia i innych niezbędnych rzeczy może okazać się problematyczne. Worek najlepiej sprawdzi się w sytuacjach kiedy idziemy biegać, lub kiedy udajemy się na trening już przebrani w strój sportowy. Będzie także wygodną opcją, jeśli nie chcemy zostawiać rzeczy wartościowych w szatni na siłowni i wolimy mieć je przy sobie.

Kolaż / Plecaki sportowe / Materiały partnera
Kolaż / Plecaki sportowe / Materiały partnera

Zobacz więcej modeli sportowych toreb, plecaków i worków.

Więcej o: