Biały kostium kąpielowy - najlepszy sposób na podkreślenie opalenizny

AT
18.05.2017 10:30
Biały kostium - Paulina Kuczyńska / Źródło: archiwum prywatne

Biały kostium - Paulina Kuczyńska / Źródło: archiwum prywatne (Biały kostium - Paulina Kuczyńska / Źródło: archiwum prywatne)

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego najwyższy czas wyposażyć się w modny kostium kąpielowy. Jeśli nie wiesz na jaki model się zdecydować, zobacz w czym opala się Paulina Kuczyńska i zainspiruj się jej stylem!

Kolaż Avanti24 / Żródło: Paulina Kuczyńska - archiwum prywatne / Materiały partnerów

Kolaż Avanti24 / Żródło: Paulina Kuczyńska - archiwum prywatne / Materiały partnerów

Coraz cieplejsze dni i perspektywa długo wyczekiwanych wakacji sprawiają, że stale myślimy o naszych od dawna zaplanowanych urlopach i letnich wyjazdach. Po miesiącach wypełnionych ćwiczeniami, które miały przygotować nasze ciało na nadchodzący sezon bikini, nareszcie nadszedł czas, by pochwalić się osiągniętymi efektami. Dobrze dobrany strój kąpielowy skutecznie podkreśli wszystkie atuty naszej figury i sprawi, że będziemy czuć się atrakcyjne. Przy zakupie bikini należy jednak pamiętać, że nie powinno ono w żadnym miejscu odstawać od ciała - istotne jest, by było dopasowane, lecz nie za ciasne. Jeśli nie czujesz się swobodnie w wyciętym kostiumie, który odkrywa dużo ciała, zawsze możesz postawić na model jednoczęściowy. Najważniejsze, aby zdecydować się na strój, w którym będziemy czuć się dobrze i swobodnie, dzięki czemu nasze ciało również będzie się znakomicie prezentować. Paulina Kuczyńska w tym sezonie zdecydowała się na biel. Nasza ambasadorka świetnie zdaje sobie sprawę, że kolor ten najlepiej podkreśla piękną opaleniznę i wysportowaną sylwetkę.

Zobacz także
  • Kolaż Avanti24 / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa Letnie stylizacje Chodakowskiej, Dziurskiej i Lewandowskiej
  • Crop top - Paulina Kuczyńska Crop top - idealny sposób, by pochwalić się płaskim brzuchem
  • Bikini - stroje kąpielowe Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska Próba bikini w starym bikini? Nie tym razem! Oto ulubione stroje kąpielowe fit trenerek
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

STRÓJ NA FITNESS