Fit, czyli.. kobieco! Zobacz romantyczną stylizację Pauliny Kuczyńskiej

Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej

Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej

Jeśli myślicie, że wysportowane ciało nie jest kobiece, przyjrzyjcie się dobrze Paulinie Kuczyńskiej. Nasza ambasadorka zachwyca delikatnością i lubi podkreślać ją odpowiednim strojem. Spódnica mini i hiszpański dekolt pięknie eksponują jej smukłą sylwetkę. Zobacz, jak ubrać się podobnie i zainspiruj się stylem Pauliny.

Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerówFot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerów

Stereotyp mówiący, że ćwicząca regularnie kobieta przestaje być delikatna i zmysłowa pokutuje nadal wśród wielu osób, które najczęściej ze sportem nie mają nic wspólnego. Kluczem do udanej sylwetki i dobrego podejścia jest umiar. Paulina Kuczyńska pokazuje, że zarówno w jej diecie, jak i wizerunku króluje zdrowe podejście do siebie i świata. Blogerka czuje się świetnie w sportowych legginsach i bluzach, lecz równie chętnie zakłada dopasowane spódnice i kobiece bluzki. Jej ostatnia stylizacja, łącząca dwa obecne nadal w modzie trendy, czyli aksamitne lub skórzane chokery i bluzki z hiszpańskim dekoltem to kwintesencja wiosennej kobiecości. Zainspiruj się lookiem Pauliny i wyzwól swoją kobiecość!

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Zobacz także
  • Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej Sztuka pakowania walizki według Pauliny Kuczyńskiej
  • Trening inspirowany elementami Taekwondo Trening spalający tkankę tłuszczową inspirowany elementami Taekwon-do
  • Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska w ogniu krytyki. Co tym razem wywołało lawinę hejtu?
Skomentuj:
Fit, czyli.. kobieco! Zobacz romantyczną stylizację Pauliny Kuczyńskiej
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

STRÓJ NA FITNESS