Pokonali otyłość i zostali... trenerami fitnessu! [5 INSPIRUJĄCYCH HISTORII]

Nie ma magicznej pigułki na odchudzanie. Ważna jest regularność i jasno postawiony cel. Przedstawiamy 5 historii, które zainspirują każdego z was! Pokonali otyłość i związali się z fitnessem na zawsze.

 

.

 

1. Angelique Millis

Schudła: 19 kilogramów

Angelique zrozumiała, że musi schudnąć na studiach. Bardzo źle czuła się ze swoją wagą. Nieważne czy była wesoła, czy smutna. Pochłaniała ogromne ilości jedzenia.

"Czułam się zażenowana, kiedy szłam kupić jakieś ubranie. Ukradkiem prosiłam o większy rozmiar. Wiedziałam, że jeżeli nie wezmę się za siebie, będę się źle czuła, a moja waga wciąż będzie rosła".

Zaczęła mieć problemy ze zdrowiem i wiedziała, że to jest moment, w którym musi zrobić pierwszy krok. Udało się jej schudnąć 19 kilogramów, a dzisiaj motywuje innych!

.

2. Keoni Hudoba

Schudł: 64 kilogramy

Keoni jest śpiewakiem operowym. Zrozumiał, że musi schudnąć, w momencie gdy przestano dawać mu role, ze względu na jego tuszę.

"Wiedziałem, że muszę coś zmienić, bo inaczej moja kariera stanie w miejscu".

Udało mu się dużo zrzucić i wypracować świetną sylwetkę. Zaczął zdrowo się odżywiać i regularnie ćwiczyć. Od czasu do czasu pozwalał sobie na małe nagrody - to pozwoliło mu zachować motywację!

 

.

3. Scott Thompson

Schudł: 55 kilogramów

Od małego uprawiał sport. Pewnego dnia doznał kontuzji kolana i musiał zaprzestać treningów. Przestał się ruszać, zaczął jeść śmieciowe jedzenie i bardzo przytył! Rodzina i przyjaciele zaczęli mu dokuczać z powodu jego wagi. Stwierdził, że ma dosyć!

"Udało mi się schudnąć dzięki przyjacielowi. Łatwiej zachować motywację i trzymać się planu, jeżeli ktoś cię w tym wspiera! Trenowaliśmy razem i to bardzo mi pomogło. Nigdy nie czułem się lepiej. Poza tym dzisiaj sam jestem trenerem fitnessu i pomagam innym rozprawić się ze zbędnymi kilogramami".

.

4. Michelle Steinke

Schudła: 32 kilogramy

Michelle miała wszystko - męża, dwójkę zdrowych dzieci i dobrą pracę. A mimo to była nieszczęśliwa!

W pewnym momencie jej waga dobiła do setki, a ona była coraz bardziej załamana i bezradna.

"Zdałam sobie sprawę, że muszę zrobić coś dla siebie, swojego samopoczucia i zdrowia".

Zaczęła intensywnie ćwiczyć i regularnie spożywać posiłki. Udało jej się schudnąć ponad 30 kilogramów i odzyskać dawną radość! Niestety nie trwała ona długo, gdyż osiem tygodniu później jej mąż i najlepszy przyjaciel zginęli tragicznie w katastrofie lotniczej.

"Zamiast się poddać, ćwiczyłam dalej. Trening stał się moją terapią i lekarstwem na smutek". Zaczęłam biegać w maratonach i przekonałam się, że sport potrafi być lekiem na całe zło".

.

5. Helen Ryan

Schudła: 37 kilogramów

Helen postanowiła zmienić swoje życie, gdy jej ojciec przegrał walkę z rakiem. Wiedziała, że jej styl życia nie należy do najzdrowszych. Zrozumiała, że nadszedł czas, by to zmienić!

Udało jej się, a dzisiaj pomaga innymi. Wychodzi z założenia, że nie warto katować się dietami. Należy się skupić na zdrowym odżywianiu i na trwałe wprowadzić dobre nawyki.

WIĘCEJ PROSTYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.