Anna Guzik. Jak udało jej się schudnąć?

Anna Guzik zawsze postrzegana jako pulchna, urocza blondynka. Dziś jej szczupła sylwetka powala każdego na kolana. Z okrągłej blondynki stała się prawdziwą seksbombą! Zobacz metamorfozę aktorki.

Anna Guzikwww.pudelek.pl

Metamorfoza Anny Guzik zaczęła się w programie "Taniec z Gwiazdami". Ania wygrała VI edycję programu. Podczas udziału schudła aż 14 kilogramów! Wystąpienie w tanecznym show okazało się dla niej przełomem.

- To była niesamowita przygoda. Trenowałam każdego dnia - wspomina Ania.Ania Guzik

www.swiatseriali.interia.pl

Aktorka wyznaje zasadę, aby odchudzać się powoli, ale skutecznie. Nie boi się efektu jojo. Guzik nie stosowała konkretnej diety, tylko postawiła na zasady prawidłowego odżywiania i lekkostrawną kuchnię. Zrezygnowała z przetworzonej żywności i produktów bogatych w węglowodany i tłuszcze. Odstawiła gazowane napoje, a kawę i herbatę nauczyła się pić bez cukru.

- Zmieniłam nawyki, pokochałam na nowo sport, zaczęłam być bardziej świadoma siebie i tego jak chcę wyglądać i być postrzegana. Staram się zdrowo odżywiać i unikać żywieniowych grzeszków, ale mam swoją pietę achillesową - czekoladę, której czasami nie potrafię sobie odmówić - mówi Ania.

Anna Guzik

www.kozaczek.pl

Kiedyś nie jadła śniadań, a od dwóch lat nie wychodzi z domu bez pożywnego, porannego posiłku. Gwiazda uważa, że najgorszym błędem żywieniowym jakim popełniała i przez który tyła, było jedzenie przed snem. Teraz ostatni raz zagląda do lodówki na 3 godziny przed pójściem spać.

- Moja waga często się wahała, a ja chciałam raz a dobrze się z nią rozprawić - wyznaje aktorka.

Anna Guzik

www.pomponik.pl

Aktorka jest fanką zdrowego stylu życia. Oprócz diety, regularnie ćwiczy. Uwielbia uprawiać sport na świeżym powietrzu. Najwięcej kalorii spala biegając i jeżdżąc na rolkach. Zimą wybiera siłownię i zajęcia fitness.

Weźmiecie przykład z Ani?

Więcej historii znajdziesz TU.