Zofia Ślotała. Powrót gwiazdy do sylwetki po ciąży

Zosia Ślotała całkiem niedawno została mamą. Mimo to, jej figura nadal robi wrażenie. Stylistka w ciągu dnia opiekuje się córeczką, ale nadal znajduje czas na treningi oraz zdrowe gotowanie.

Zosia Ślotała

www.instagram.com/miss_zi/

Zosia nie ukrywa, że po urodzeniu swojego pierwszego dziecka dochodzi do formy, dzięki bardzo intensywnym oraz regularnym treningom. Robi to między innymi z trenerką wszystkich polek, Ewą Chodakowską.

Zofia uczęszcza do jej studia fitness, gdzie uczestniczy w normalnych zajęciach grupowych, łączących ćwiczenia dynamiczne z obciążeniem własnego ciała oraz aerobowe. Ewa udziela jej także osobistych porad oraz przeprowadza indywidualne treningi.

Zofia Ślotała

instagram.com/miss_zi

- Gdybym nie zaczęła swojej walki od momentu, w którym lekarze powiedzieli "dobrze,możesz zacząć ćwiczyć i dochodzić do formy" to bym w ogóle do tego nie wróciła. Na początku zaczęłam ćwiczyć sama, jednak ciężko było się zmotywować, ponieważ miałam sto tysięcy wymówek - mówi Zosia.

dieta

www.instagram.com/miss_zi/

Zosia cały czas stara się zdrowo gotować. Chce, żeby jej posiłki były jak najbardziej zbilansowane.

Uwielbia krewetki, o których nie mogła przestać myśleć w ciąży. Kiedy jednak ma trochę mniej czasu, wybiera zdrową alternatywę, czyli jedzenie ze znanych sieci dietetycznego cateringu. Gwiazdy pokochały popularną dietę "pudełkową".

dieta

www.instagram.com/miss_zi/

- JAZDA! Czas się zabrać za siebie. Trudna sprawa! Tak naprawdę wygląda się po treningu. tylko Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska wyglądają jak Boginie w trakcie treningu i po. Horror, który się za mną ciągnie przez całe życie! Próbowałam już chyba każdej formy aktywności aby utrzymać dobrą sylwetkę, ale mój niesamowity dar do wymyślania sobie coraz to bardziej bujnych powodów, dla których mogę odpuścić treningi wygrywał za każdym razem - napisała Zosia na swoim blogu.

Zofia Ślotała

instagram.com/miss_zi

Jednak nie tylko trening i dieta są sprzymierzeńcami Zosi w pogoni za idealna sylwetką. Gwiazda nie ukrywa, że poddaje się różnym zabiegom pielęgnacyjnym, mającym na celu poprawić skórę okolic brzucha i ud po ciąży.

Na swoim Instagramie niedawno wstawiła zdjęcie podczas zabiegu Therapy Cool. Służy on między innymi do: wyszczuplania, ujędrniania oraz odmładzania ciała i twarzy.

Zosia Ślotaławww.instagram.com/miss_zi/

Tak wygląda brzuch Zofii po ciąży. Warty tych wszystkich wyrzeczeń i ciężkich treningów z Ewą?

Zofia Ślotałainstagram.com/miss_zi

Więcej historii znajdziesz TU.