Z siłowni na wybieg. Niezwykła metamorfoza uczestniczki Top Model [ZDJĘCIA]

Karolina Gilon należy do grona najpopularniejszych uczestników 5 edycji programu Top Model. Prowadzi bloga, zajmuje się wizażem, jest promotorką imprez i ma na swoim koncie rolę w serialu "Miłość na bogato", jednak największe zainteresowanie zyskała za sprawą swej niezwykłej metamorfozy.

Karolina dała się poznać szerszej publiczności dzięki serialowi emitowanemu na stacji VIVA - "Miłość na bogato". Odważna, bezpośrednia, o ciekawych rysach twarzy... Uwagę przykuły jej liczne tatuaże oraz... kobiece kształty. Doszło nawet do tego, że zdecydowała się na operacyjne zmniejszenie biustu!

- Podjęłam decyzję o operacji zmniejszenia biustu, ponieważ źle się z nim czułam, miałam straszne problemy z kręgosłupem i było mi niewygodnie. Ta decyzja gdzieś chodziła mi po głowie przez około rok i nagle stwierdziłam, że muszę to zrobić. - przyznała aktorka.

karolina gilon

To nie jedyna decyzja, jaką podjęła Karolina, by zawalczyć o wymarzony wygląd i pozbyć się kompleksów. Postanowiła schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę. W tym celu zdecydowała się przejść na dietę i zacząć trenować CrossFit.

hwww.instagram.com/karolinagilonofficial/

Karolina przyznaje, że praca nad swoim ciałem kosztowała ją dużo wysiłku:

- Trenowałam po pięć, sześć, a nawet siedem razy w tygodniu. Czasem chcieli mnie już wywalać z boxu crossfit'owego, bo za dużo ćwiczyłam, a mięśnie muszą się regenerować. Początkowo korzystałam z cateringu i wtedy dieta była dostosowana pode mnie. Najwięcej schudłam 13 kilogramów w ciągu czterech, pięciu miesięcy.

Metamorfoza Karoliny spotkała się z ogromnym zainteresowaniem internautów. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje już ponad 54 tys. osób!

gwww.instagram.com/karolinagilonofficial/

Kobieta króluje też na facebooku. Na swoim fanpage'u dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi zdrowego stylu życia.

kwww.facebook.com/karolinagilonofficial

hwww.facebook.com/karolinagilonofficial

Karolina cały czas pracuje nad swoim wyglądem i trzyma dietę. Mobilizuje ją do tego m.in. udział w programie Top Model, w którym udało jej się dostać do szczęśliwej czternastki, która zamieszkała w domu modeli i modelek.

jwww.facebook.com/karolinagilonofficial photo : TVN/Jacek Kołodziejski

Karolina ma już za sobą pewne doświadczenie w sesjach zdjęciowych. Jej zdjęcia mogliśmy podziwiać w CKM-ie.

h

www.ckm.pl

jwww.ckm.pl

Dzięki udziałowi w Top Model grono fanów Karoliny znacznie się zwiększyło, jednak nie zdołała też uniknąć fali krytyki. Złośliwi wytykają jej poprawki chirurgiczne twarzy.

g

www.przeambitni.com

Karolina zdecydowała się zamieścić na swoim oficjalnym profilu odpowiedź na nieprzychylne komentarze:

- Wystarczy wyszczupleć - zmienia się nie tylko sylwetka ale też twarz.. w momencie kiedy nam szczupleje - usta optycznie wydają się większe a kości policzkowe bardziej uwydatnione!! Więc przestańcie mnie już rozbawiać pytaniami typu - usta masz zrobione prawda? Albo tekstami " ładna? ppfffffff . zrobiona " Weźcie dupe do roboty !! na siłownie raz !!

Patrząc na tę niezwykłą przemianę, trudno jest nie przystać na motywujące zawołanie Karoliny.

j

Co o niej myślicie? Uważacie, że ma szansę na karierę w modelingu?

Przeczytaj podobne historie TUTAJ