Animal Flow. Wyrzeźb sylwetkę naśladując zwierzęta

Animal Flow to innowacyjny program fitness, który łączy szeroki zakres ćwiczeń oraz kombinacje różnorodnych ruchów. Zostały one podzielone na sześć grup, z których każda ma na celu, uzyskanie określonych rezultatów. Animal Flow poprawia sprawność fizyczną, płynność ruchu, a przede wszystkim daje dużo zabawy.

Animal Flow zapewni wymarzoną sylwetkę

Głównym rezultatem treningu Animal Flow jest zwiększenie mobilności, elastyczności oraz stabilności ciała. Dzięki temu, poprawisz swoje umiejętności w zakresie wykonywanych ruchów. Ponadto pozwala rozwinąć moc oraz wytrzymałość organizmu. Co ważne, ma pozytywny wypływ na komunikację nerwowo-mięśniową. Bez względu na to, jakie stawiamy sobie cele, trening pozwala osiągnąć doskonałą formę i kondycję fizyczną.

Animal Flow czerpie to, co najlepsze z natury

Twórcą metody Animal Flow jest Mike Fitch. Jest nauczycielem innowacyjnej techniki treningowej, z uwagi na zrozumienie i pogłębienie wiedzy, w zakresie ruchów zwierząt. Uważa, iż czerpanie ich z natury i łączenie ze sobą, jest ogromnym wyzwaniem dla ludzkiego ciała. Jest to niezwykle skuteczne dla osiągnięcia pięknej sylwetki, a jednocześnie daje wiele zabawy.
Animal Flow stanowi kombinację specjalnie przygotowanych ćwiczeń

Animal Flow stanowi szeroką gamę ćwiczeń i kombinacji ruchowych, które zaprojektowane w specjalny sposób, mają zapewnić konkretne rezultaty. Sześć grup, które tworzą można wykonywać przemiennie lub łączyć je na wiele sposobów