CityFit wybrało do swoich klubów sprzęt Technogym

Sieć całodobowych, innowacyjnych klubów fitness CityFit wybrała do swoich dwóch klubów w Warszawie najwyższej klasy sprzęt marki Technogym. Ta uznana, włoska firma, od ponad trzydziestu lat projektuje i wytwarza wyjątkowej jakości sprzęt do ćwiczeń fitness, który zdobył uznanie użytkowników na całym świecie.

CityFit wybrało do swoich dwóch warszawskich klubów urządzenia skierowane do szerokiego grona użytkowników, zarówno do zaawansowanych w ćwiczeniach, jak i stawiających swoje pierwsze kroki w klubach fitness. W warszawskich klubach CityFit znajdą się urządzenia siłowe z linii Element, Selection i Pure Strength oraz urządzenia cardio z linii Excite+.

- W swoich klubach stawiamy na duży wybór najwyższej klasy sprzętu, dlatego wybraliśmy współpracę z renomowaną, czołową marką na rynku sprzętu fitness jaką jest Technogym. Wprowadzamy na polski rynek innowacyjną koncepcję całodobowych, nisko kosztowych klubów fitness, skierowanych dla każdego, kto ceni wysoką jakość usług przy niskich cenach członkostwa, a to wszystko bez konieczności podpisywania długoterminowych umów - powiedział Nicholas Moses, członek zarządu CityFit.

Nisko kosztowy model biznesu nie oznacza oszczędności, jeśli chodzi o wyposażenie. Przy decyzjach odnośnie do sprzętu i funkcjonowania klubu CityFit stara się osiągnąć dla członków klubu najwyższą jakość usług za najkorzystniejszą cenę. - Stąd pragnąc udostępnić klientom najwyższej jakość sprzęt decyzja o wyborze Technogym. Testując maszyny oraz odpowiadając na potrzeby rynku w Warszawie, stwierdziliśmy że sprzęt ten będzie wyjątkowo przyjazdy dla osób rozpoczynających przygodę z siłownią jak i dla profesjonalistów, których efektywność ćwiczenia jest najwyższym priorytetem - mówi Łukasz Gądek, dyrektor operacyjny CityFit. łącznym dystrybutorem marki Technogym w Polsce jest firma ITP S.A, lider na rynku polskim w dostarczaniu najwyższej jakości, opatentowanych technologii dla medycyny estetycznej.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy współpracować z nowym operatorem klubów fitness na polskim rynku. Sprzęt marki Technogym wyróżnia doskonała jakość i unikalny, włoski design. Dlatego jestem przekonany, że członkowie klubów fitness CityFit będą zachwyceni ofertą urządzeń, jakie znajdą w warszawskich klubach CityFit - powiedział Dominik Śliwowski, wiceprezes ITP S.A.

Pod koniec tego roku CityFit otworzy swój pierwszy klub fitness w Warszawie, który będzie posiadał największą w stolicy salę do ćwiczeń. Innowacyjny, całodobowy klub o powierzchni ponad 2800 mkw. będzie mieścił się w wieżowcu Spektrum Tower, przy stacji metra Rondo ONZ. Będzie to jednocześnie jeden z największych klubów fitness w kraju.

- Poszukujemy do współpracy doświadczonych, profesjonalnych trenerów, chętnych do prowadzenia ćwiczeń ze swoimi klientami w klubach CityFit. Liczymy, że sprzęt renomowanej marki Technogym będzie stanowił dodatkowy atut do prowadzenia treningów w naszych klubach - dodaje Nicholas Moses.

CityFit docelowo planuje uruchomić w Polsce 50 klubów fitness, w tym ponad 10 obiektów w przyszłym roku. Wyróżnikiem otwartych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu klubów jest internetowy proces rejestracji, duży wybór najlepszej klasy sprzętu do ćwiczeń, atrakcyjne ceny członkostwa i brak obowiązkowych, długoterminowych umów. Pierwszy klub CityFit został otwarty w lipcu w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów, kolejne - w Warszawie, Lublinie i Wałbrzychu.

Komentarze (1)
CityFit wybrało do swoich klubów sprzęt Technogym
Zaloguj się
  • anka.wit

    0

    Cityfit od kwietna będzie na warszawskim Targówku! W końcu sie doczekałam :D itargowek.pl/artykul,nowy-klub-fitness-na-targowku,14395

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX