Pearl drops - białe zęby w kilka dni

Biały uśmiech prezentuje się doskonale - to oznaka zdrowia i dbania o siebie. Jednak zdrowy uśmiech to nie wyłącznie zasługa dobrych genów lecz również właściwej profilaktyki. Preparaty wybielające, specjalistyczne pasty do zębów, które kompleksowo dbają o jamę ustną to już obowiązkowy element codziennej pielęgnacji.

PEARL DROPS to marka z ponad trzydziestoletnią tradycją, tworząca produkty do wybielania zębów i kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. To lider na europejskim rynku w segmencie produktów do higieny jamy ustnej. Produkty PEARL DROPS nie tylko chronią przed próchnicą i wzmacniają szkliwo ale również sprawiają, że zęby stają się bielsze, gładsze i bardziej lśniące.

Zestaw do wybielania zębów PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS to kompleksowa kuracja wybielająca zęby już w 7 dni. Podwójna innowacyjna formuła serum i aktywatora sprawia, iż wybielanie jest skuteczne i bezpieczne.

PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS tworzy na zębach delikatną, przezroczystą powłokę, wysychającą już w kilka sekund. Usuwa przebarwienia z powierzchni zębów, jednocześnie nie niszcząc szkliwa.

Kuracja PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS została opracowana przez dentystów i międzynarodowych ekspertów w dziedzinie wybielania zębów oraz przetestowana pod względem skuteczności. Serum wybielające i aktywator stosuje się 2 razy dziennie, a rezultaty wybielania widoczne są już po 7 dniach, można je sprawdzić na dołączonej do ulotki skali bieli.

Zestaw PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS jest dostępny są wyłącznie w sieci Rossmann. Cena: 79,99 zł (2x10ml)

Więcej o:
Komentarze (1)
Pearl drops - białe zęby w kilka dni
Zaloguj się
 • karooolinaaa

  0

  e.. nic się nie dowiedziałam. mam parę pytań...
  serum i aktywator stosuje się na zębach na raz czy osobno?
  jak się to nakłada na zęby? bo opakowanie wygląda jakby w środku był pędzelek
  co z tą powłoką? znika z zębów podczas jedzenia czy zostaje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX