Konkurs z nagrodami!

Wszystkich miłośników jazdy na rowerze zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Na trzech zwycięzców czekają nagrody - firmowe zestawy oświetlenia rowerowego Giant wraz z torbą na ramię.

Dla czytelników naszego portalu firma Giant przygotowała konkurs związany z akcją "Pokonajmy wspólnie 100 tys. kilometrów", o której informowaliśmy wcześniej w materiałach:
Gi(g)antowy projekt
i
Pokonali już ponad 30 tysięcy kilometrów.

Zachęcamy Was do dołożenia swojej "cegiełki", która powiększy liczbę skompletowanych na stronie organizatora akcji liczby kilometrów!

Wystarczy wejść na adres http://apps.facebook.com/rowerowy-swiat/ i w prosty sposób wprowadzić odpowiednie informacje w wyznaczonych polach. W ten sposób dodasz trasę, opiszesz jej przebieg, wpiszesz liczbę przejechanych kilometrów i podzielisz się swoimi wrażeniami i zdjęciami z podróży. Następnie naszym fanpage'u na Facebooku Rusz się znajdź zakładkę Dyskusje, a w niej temat "Rowerowy świat"  i umieść tam tytuł swojej trasy czyli nazwę, którą nadasz trasie wprowadzonej do aplikacji na "rowerowym świecie". Można dodawać więcej niż jedną trasę!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi, gdy zespół tworzący portal fitness.sport.pl w subiektywny sposób oceni atrakcyjność nadesłanych na konkurs tras i ich opisów.
Spróbujcie wywrzeć na nas wrażenie czym chcecie: długością trasy, poziomem jej trudności, walorami krajobrazowymi. Autorzy trzech tras, które najbardziej nam się spodobają, otrzymają nagrody, a o zwycięstwie poinformujemy ich poprzez Facebooka.
lampki rowerowe Giant

Wskakujcie na rowery i ścigajcie się po nagrody!

Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: