V Fitness & Wellness Event

V Fitness & Wellness Event to kolejna edycja największego, polskiego spotkania branży fitness, które odbędzie się 13-14 maja w kompleksie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Już po raz piąty spotkanie FWE jest głównym miejscem spotkań przedstawicieli branży fitness w tej części Europy. Zwiększającą się z roku na rok liczbę uczestników, do udziału zachęca możliwość zapoznania się z kluczowymi zagadnieniami fitness marketingu i coachingu.

Podczas tegorocznej edycji imprezy prelekcje wygłoszą m. in.:
1. Lexie Griffiths - wykwalifikowana NLP Life Coach i Business Coach, znana na całym świecie prezenterka posiadającą unikalny styl i osobowość,

2. Jasper Magnusson - jeden z głównych managerów największej sieci klubów fitness na świecie "LesMills",

3. Inka Szymanski - prekursor światowego fitnessu w Polsce

Piąta edycja konferencji FWE cechuje się uatrakcyjnionym programem. W tym roku konferencja poszerzona zostanie o tematykę wellness. Kolejną nowością jest podział spotkania na bloki i moduły tematyczne. Pierwszy blok "Marketing & Management", skierowany będzie do kadry zarządzającej i managerów klubów. Drugi blok - "Coaching" - będzie poświęcony doskonaleniu umiejętności instruktorów fitness and wellness. Podział ten umożliwi lepsze dopasowanie zagadnień do potrzeb uczestników.

"Fitness & Wellness Event to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy osobami obracającymi się w dynamicznie rozwijającej się branży fitness i wellness. Jednak nie jest to tylko miejsce wymiany poglądów i kontaktów, ale również wydarzenie wskazujące praktyki godne naśladowania. Stąd też druga już edycja Nagród Fitness Marketingu" - informuje Piotr Matecki, Prezes Zarządu firmy Sportwin, organizator konferencji.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.fitnessmarketing.pl.