Mapy dla aktywnych

Garmin wprowadza na rynek nowy produkt - topograficzną mapę Polski, dostępną na płycie DVD lub do pobrania online. To bardzo przydatne narzędzie dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas na łonie natury.

Najnowsza mama Topo Polska 2011 zapewnia pełne pokrycie topograficzne obszaru Polski, dostarczając jedną z najdokładniejszych map dla urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki niej użytkownik może wyszukiwać w okolicy punkty POI czy korzystać z funkcji cieniowania terenu 3D w kompatybilnych urządzeniach Garmin. Z zalet mapy Garmin skorzystają nie tylko zaawansowani globtroterzy ale również osoby ceniące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zawiera ona wszelkie informacje przydatne w turystycznych zastosowaniach GPS, takie jak dane o ukształtowaniu terenu w postaci linii poziomic czy cieniowanie rzeźby terenu (dostępne w programie MapSource oraz w wybranych urządzeniach Garmin).


Mapa Topo Polska 2011 wyposażona została również  w drogi, piesze i rowerowe szlaki turystyczne, granice Parków Narodowych i innych obszarów chronionych a także specjalne kategorie POI na oznaczenie szczytów, przełęczy, skrzyżowań szlaków, stacji ratunkowych GOPR.


Mapę TOPO Polska 2011 można pobrać zarówno ze strony myGarmin, jak i kupić na płycie DVD razem z oprogramowaniem Garmin BaseCamp, które umożliwia zaplanowanie podróży z uwzględnieniem najciekawszych miejsc i obiektów turystycznych. W pakiecie oferowane jest również narzędzie MapInstall odpowiadające za bezpośrednią komunikację, w tym transfer map pomiędzy komputerem a urządzeniami GPS firmy Garmin. Do aplikacji TOPO Polska 2011 dołączona jest karta microSD/SD z zainstalowanymi mapami, która gotowa jest do pracy z kompatybilnymi urządzeniami GPS Garmin.

Promocja:
Wszyscy posiadacze oryginalnej, licencjonowanej wersji GPMapy TOPO na płycie CD lub w wersji OEM mogą w okresie od 15.01.2011 do 28.02.2011 nabyć najnowszą mapę Topo Polska 2011 w promocyjnej cenie 229 zł brutto.
Sugerowana cena detaliczna Topo Poland 2011 wynosi 399 zł.Zalety mapy Topo Polska 2011:
- Szczegółowo odwzorowane topograficzne dane mapowe całego terytorium Polski, przygotowane na bazie mapy w skali 1:50 000
- Możliwość wyszukiwania biznesowych i rekreacyjnych punktów POI (z uwzględnieniem bazy eholiday.pl)
- Gęsta siatka topograficzna odzwierciedlająca ukształtowanie terenu z interwałem wynoszącym 20 m.
- Bardzo dokładny cyfrowy modelu terenu (DEM)
- Oznaczone modele budynków 2D w ponad 40 miastach
- Wyznaczanie dogodnych tras w obrębie sieci szlaków i dróg
- Zawiera oprogramowanie BaseCamp™ (tylko na płycie DVD) umożliwiające zarządzanie danymi użytkownika, w tym informacjami dotyczącymi tras i śladów, a także dodawanie znaczników geograficznych do zdjęć i korzystanie z narzędzia MapInstall do zarządzania przesyłem map pomiędzy komputerem a urządzeniem firmy Garmin.


Szczegółowe informacje odnośnie promocji można uzyskać kontaktując się z numerami telefonu 91 424 38 01 lub 602 427 646, lub wysyłając maila na adres propotopo@excel24.pl.

Więcej o: