Kurtka jak druga skóra

Damska kurtka Meru Paclite® jest idealna na wyprawy, wędrówki, jazdę na rowerze oraz uprawianie innych dyscyplin sportu, w których liczy się zarówno lekkość i wielkość odzieży, jak ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

Meru Paclite łączy doskonałą ?oddychalność? i całkowitą ochronę przed wiatrem z minimalną wagą oraz objętością. Nowa w linii Summit Series™ kurtka, którą można złożyć do małych rozmiarów, zaprojektowana została z tkaniny Gore-Tex®® Paclite® będącej specjalną membraną Gore-Tex® z warstwą ochronną po wewnętrznej stronie, zamiast pokaźnych rozmiarów podszewki. Rezultat? Niewielkich rozmiarów kurtka, mająca niewielką wagę, zapewnia doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz ?oddychalność? podczas aktywnego spędzania czasu od wiosny do jesieni.

Główne otwory wentylacyjne pozwalają na oddawanie nadmiernej ilości ciepła i wilgoci, natomiast w pełni regulowany kaptur z ukrytym zabezpieczeniami ściągacza oraz laminowanym brzegiem chroni przed warunkami atmosferycznymi. Kurtka damska Meru Paclite, dostępna również w wersji męskiej, w kolorach Jacuzzi Blue, Melon Red oraz Black.

 

Cena: 999 zł.

Więcej o: