Startuje Technogym Academy

W styczniu 2015, startuje Technogym Academy - nowy projekt edukacyjny dla trenerów, menedżerów i właścicieli klubów fitness. Organizatorem kursu jest firma ITP S.A., oficjalny przedstawiciel firmy Technogym w Polsce.

rusz się

Kursy dla trenerów

Program kursu trenerskiego został skonstruowany w taki sposób, aby trener miał możliwość kilkustopniowego rozwoju swoich kwalifikacji i wybrania kierunku dalszego rozwoju.

Pierwszy etap obejmuje 127 godzin wykładów i warsztatów i składa się z kilkunastu bloków tematycznych takich jak m.in. Anatomia, Fizjologia, Planowanie treningu, Ocena i analiza danych, Motywacja i sprzedaż czy Metody treningowe. Program kursu został opracowany w ścisłej współpracy z prowadzącymi, dzięki czemu stawia przede wszystkim na praktyczne aspekty pracy trenera. Wśród wykładowców kursu „Technogym Personal Trainer” znaleźli się eksperci z wieloletnim doświadczeniem trenerskim i biznesowym m.in. Michał Bukraba, Jakub Ostapczuk, Anna Szymańska, Michał Skowron, Adam Pawelec, Bartosz Macek, Tomasz Brzózka i Wojciech Herra.

Osoby, które ukończą kurs zdobędą kompleksową wiedzę, umiejętności i uprawnienia do pracy jako trener personalny. Kurs kończy się pisemnym egzaminem, uzyskaniem dyplomu ukończenia szkolenia oraz wpisem do rejestru EREPS, stworzonym i prowadzonym pod patronatem Europejskiej Fundacji EHFA.

Drugi etap kursu będzie składał się z kilku modułów tematycznych, które pozwolą trenerom wybrać interesujące ich zagadnienia i zdecydować, w którym kierunku chcą się dalej rozwijać. Planowane jest uruchomienie takich modułów tematycznych jak Sprzedaż i Motywacja, Trening Funkcjonalny, Trening w sztukach walki czy Medical Training.

Trenerzy, którzy wykażą się największą wiedzą i umiejętnościami, będą mieli szansę wyjechać na profesjonalny kurs do Wellness Institute, działającym w głównej siedzibie Technogym we Włoszech i otrzymać tytuł Master Trenera Technogym. Będzie to ostatni etap kursu trenerskiego w ramach Technogym Academy i jednocześnie wyróżnienie dla najlepszych uczestników.

Kurs dla menedżerów/właścicieli klubów

Kurs dla kadry menedżerskiej obejmie zagadnienia zarządzania, sprzedaży i marketingu. W ramach całego kursu uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zbudować skuteczną strategię marketingowo-sprzedażową odpowiadającą na zmieniające się oczekiwania Klienta. Podczas 3 dni szkolenia, uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie odróżnić się od konkurencji w oczach własnego, dobrze wybranego Klienta. Poznają sposoby na zaplanowanie spójnej komunikacji, która nie tylko przyciągnie Klienta do Klubu, ale również pomoże utrzymać jego lojalność. Ponadto, uczestnicy otrzymają gotowe narzędzia wspierające działania marketingowe w klubie. Dowiedzą się, w jaki sposób zbudować przywiązanie Klienta do klubu i doprowadzić do sytuacji, aby nawyk treningu stał się dla Klienta nawykiem kluczowym.

Ostatnim punktem będzie zbudowanie zwycięskiego zespołu, czyli sprawienie, aby klub był najlepszym miejscem dla najlepszych ludzi. Uczestnicy dowiedzą się, jak zwiększyć lojalność trenerów personalnych i sprawić, aby byli oni zaangażowani w zdobywanie Klientów i przywiązywanie Klienta do Klubu.

Szkolenie poprowadzi Wojciech Herra, z wykształcenia psycholog, specjalista z zakresu Psychologii Organizacji i Zarządzania, doktorant SWPS. Jest niezależnym trener, konsultantem, specjalizującym się w projektach, nastawionych na zwiększenie efektywności sprzedaży. Skutecznie pracuje zarówno z menedżerami prowadząc warsztaty na temat strategii handlowej oraz rozwijania i motywowania osób odpowiedzialnych za sprzedaż, jak również z pracownikami działów obsługi klienta przeprowadzając szkolenia z zakresu umiejętności budowania trwałych i rentownych relacji z klientami.

Dowiedz się więcej na technogymacademy.pl

Dołącz do nas na Facebooku: facebook.com/TechnogymAcademy

Najbliższe szkolenia:

Club Manager - start: 17 stycznia 2015

Technogym Personal Trainer - start: 14 lutego 2015

Kontakt do organizatora:

ITP S.A.

ul. Domaniewska 37

02-672 Warszawa

tel: 668 470 580

email: kontakt@technogymacademy.pl

Więcej o: