Ćwiczenia na brzuch, 6 Weidera. Znasz sposoby na płaski brzuch? [QUIZ]

Chcesz mieć płaski brzuch? Zobacz, ile wiesz, na temat kaloryfera, diety na płaski brzuch i ćwiczeń, bez których twoje wysiłki nie przyniosą efektu.
Więcej o:
Komentarze (11)
Ćwiczenia na brzuch, 6 Weidera. Znasz sposoby na płaski brzuch? [QUIZ]
Zaloguj się
 • saldek

  Oceniono 11 razy 9

  Jeśli "piwo powoduje poziom insuliny we krwi" to niech redaktorzy wrócą do szkoły podstawowej

 • lobotomius

  Oceniono 12 razy 8

  Znam - mało żrę.

 • wiesenblum

  Oceniono 10 razy 6

  Znam znam:
  1. dużo ruchu -bilans dzienny powinien być na pozomie: - 200 kcal
  2 dużo ciężkego ruchu: na bruch najlpsze są przysiady z obciążniem, martwy ciąg (jak się ktoś nie boi i może) ćwiczenia brzucha w zwisie - żadne tam 6-tki czy rowerki
  3. Mało węglowodannów : wyłącznie z warzyw zielonych i czerwonych i od czasu do czasu owoc o niskim IG. Owies też nie jest zły ale nie za dużo.
  4. Od czasu do czasu aeroby (1/3 sesji treningowych) co najmniej 1x tydzień tzw HIIT
  5. Nie unikamy tłuszczów (ale bez przesady)
  6. Suplementaacja minerałami (ale nie witaminami)
  7. Spalacze tłuszczu i kofeina - do zlewu.
  8. Spokojnie 2000-2500 kcal dziennie możemy przyswajać (byle nie ze złych cukrów) byle byśmy tylko spalali o 200 więcej (patrz pkt 1)
  9. Czas, cierpliwość, systemayczność : z tym we współczesym świecie najgorzej. Wsyscy chcey sukcesu "natychmiast"
  10. Jeszcze jedno: nikogo na ulicy, w teatrze, kinie itd poza tobą tak naprawdę nie obchodzi jak wyglądasz (owzem miłło jest rzucić spojrzeniem ale to nic na dłużej nie znaczy) więc luz, bo stres nie pomaga w osiągani wyników :-)

 • bodyplan

  Oceniono 5 razy 3

  Najlepszy sposób na płaski brzuch to niskokaloryczna dieta i dużo ruchu (super sprawdza się połączenie kardio i ćwiczeń siłowych), dzięki temu spalimy tłuszczyk i będzie można zacząć pracować nad mięśniami brzucha: www.bodyplan.pl/skuteczne-cwiczenia-miesnie-brzucha/

 • balcerek_jozef

  Oceniono 1 raz 1

  ćwiczenia na kaloryfer - język "opiniotwórczej" gazety "polskiej"

 • Radoslaw Pietrzak

  0

  Byłem zaskoczony tym, jak błyskawicznie towar do mnie dotarł! Już po 2 dniach od złożenia zamówienia mogłem zacząć wybielanie. iBright to rewelacyjny produkt! Bardzo dziękuję i POLECAM!

  wybielaniezebow.de/

 • Stan Makowski

  0

  a faktycznie to są dobre ćwiczenia, ale nie można się opierać tylko na nich. Są bardzo męczące, dobrze jest znaleźć jeszcze jakiś rodzaj ruchu co sprawia przyjemność i można kontynuować cały czas ;-) Ja teraz co jakiś czas dokupuje różne sprzęty domowe - jakby ktoś szukał porad jak je dobierać to zajrzyjcie tu sport.dlastudenta.pl/artykul/Jaki_kupic_sprzet_do_domowych_cwiczen,99723.html albo poszukacie innych tekstów, bo jest ich wiele i są naprawdę przydatne. Ja teraz planuje bieżnię ;-)

 • Arkanis Garth

  Oceniono 6 razy 0

  Ćwiczenia w znacznej mierze obciążające kręgosłup. Mięśnie brzucha wzmacnia się przy martwym ciągu, przysiadzie ze sztangą z przodu. lub choćby przy przenoszeniu ciężaru. Na budowanie mięśni najlepsze są wznosy nóg na drążku, wiatrak, czy chociażby "rosyjskie skręty tułowia". Co do diety, to się w sumie nie znam, ale zarówno zasada "m. ż", jak i "jedz mało 6 razy dziennie", to mocno uogólniające kretynizmy. Tak jak i tabele kalorii chociażby.

 • his_dudeness

  Oceniono 10 razy 0

  Znam jeden sposób, ale 95% ludzi go nie będzie stosować, bo "boli".
  Trening. Nikt kaloryfera nie zrobi dietą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX